Po Kekčevih stopinjah do znanja

Pripravila vzgojiteljica Saša Frelih.

V okviru projekta Ekovrtec se naš vrtec vsako leto udeležuje tudi natečajev, ki jih razpiše Ekošola. Tako so letos nekatere skupine sodelovale v nagradnem natečaju »PO KEKČEVIH STOPINJAH DO ZNANJA«, za katerega so morale izdelati lepljenko iz naravnih materialov in blaga. Nastali so čudoviti izdelki in skupina Zmajčki z vzgojiteljicama Alenko Cegnar in Damjano Režen si je prislužila prvo nagrado! Na podelitvi nagrad, ki je potekala v grajskem parku Oranžerija v Mengšu so prejeli ček v vrednosti 1900 eur za tridnevni naravoslovni tabor na Razpotju v Logarski dolini.
Za izvirnost pa so bili nagrajeni tudi otroci iz skupine Levčki, ki so prejeli majice ter polno vrečo lepil, ki jih bodo lahko uporabili pri ustvarjanju v prihodnje.