Obiskal nas je Zdravko Lidl

Prispevek je napisala vzgojiteljica Jana Kloboves.

Škratki in Miške ter ostale skupine 2.star. obdobja smo si ogledali NAGRADNO PREDSTAVO na temo zdravega življenja ZDRAVKO LIDL – Ustvarjamo boljši svet, iz NATEČAJA “IGRIVO UČENJE ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE”. Predstavo smo si prislužili s sodelovanjem v natečaju LIDL. Pri ogledu igre so otroci spoznali kaj škoduje zdravju in kaj ga ohranja. Spoznali so moč slabe navade igric na računalniku in dobre ob družabnih igrah v naravi in skrbi za zdravo prehrano, higienskih navadah, skrbi za higieno zob, telesa. Sodelovali so z gibanjem ob petju in glasbi, plesom med samim potekom predstave.  Ob koncu predstave smo prejeli ZLATO PRIZNANJE ZDRAVKA LIDLA za sodelovanje v NATEČAJU in nagrado. Otroci so v predstavi uživali in si pridobili nekaj novih spoznanj o ohranjanju zdravja.