Skupina “Miške” znamo poskrbeti za zdravo gibanje!

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Jana Kloboves.

Da je gibanje potrebno se otroci vedno bolj zavedajo, da pa je to poleg zdravja še zabavno pa so izkusili na zanimivem poligonu sestavljenem iz različnih blazin – različnih velikosti/velikih, majhnih, debelin/debelih, tankih, oblik/trikotnih, pravokotnih, trdot/mehkih, trdih, se po njih plazili, vzpenjali, sestopali, poskakovali, kotalili, plezali in nadvse uživali. Izkusili so se tudi v plezanju po leseni lestvi in tam pokazali svoje spretnosti. V gibanje so vključili žogo in se ob njej in z njo še dodatno razgibali. Bilo je zabavno in tako vrsto gibanja gojimo še naprej.

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja