Pojdiva s knjigo v svet

Pripravila vzgojiteljica Danica Zorko.

Vodilna tema letošnjega tedna otroka je “POJDIVA S KNJIGO V SVET” in je posvečena 50. obletnici Bralne značke. Z njo smo želeli opozoriti na pomen branja. Tako so se nam pridružile učenke OŠ Poljane in otrokom brale pravljice.

V skupini Nodi-ji sta pravljico prebrali Nina in Julija. Poslušali smo pravljico z naslovom Veliki pulover za malega medvedka, ki govori o posebnem prijateljstvu.

Skupino čebel sta obiskali učenki Anja in Julija. Otrokom sta prebrali pravljico o Pegasti jagodi.

V skupino Zmajčkov so prišli kar trije osnovnošolci: Jure, Špela in Uroš. Otrokom so prebrali pravljico Nekega deževnega dne.

no images were found

S pravljico Ups, jaz sem pa zelen, sta najstarejše otroke v Vili Čira čara razveselili učenki Maji.

no images were found