Ribice in Pika Nogavičke o vozilih

Za tokratno skupno dejavnost so otroci iz skupin Ribice in Pika Nogavičk od doma prinesli različna vozila. Skupaj smo si jih ogledali, jih razvrstili ter se kasneje tudi z njimi igrali.
Na temo vozil smo se z vlakom plesno odpravili v različnedržave sveta in se seznanili z njihovimi plesi. Z namišljenim avtobusom smo se peljali k teti na obisk. Pripravili pa smo tudi pravo veslaško regato od Šk. Loke do Poljan.
Tudi brez delavnic tokrat ni šlo. Otroci so lahko izbirali med naslednjimi dejavnostmi: risanje vozil po opazovanju, razvrščanje prometa na plakatu, sestavljanje avtoceste, vožnja z vozili po preprogi cesta-mesto, pobarvanka – pika, pika in reševanje delovnega lista promet.

Kako smo se igrali in zabavali pa si oglejte na spodnjih fotografijah.

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja