Jesenski pohod proti Brdam

Prispevek pripravili Metka in Milena

V torek, 18. oktobra so prav vsi otroci 8. skupine prišli v vrtec s svojimi nahrbtniki, toplimi oblačili in nekateri tudi pohodnimi čevlji. Takoj po zajtrku smo se namreč odpravili na drugi pohod za športno značko. Z namenom, da otroci doživijo in spoznavajo gozd z vsemi čutili smo hodili po gozdni poti proti Brdam. Prisluhnili smo pticam, šelestenju listja, tipali mah, lubje, prepoznavali drevesa, pobirali njihove plodove ter z njimi prav hitro napolnili velik cekar. Še nikoli pa otroci niso tako nestrpno čakali trenutka, da odprejo svoje nahrbtnike in pokažejo drug drugemu kakšno ‘zdravo malico’ so si pripravili doma. Sodelujemo namreč v projektu Zdravje v vrtcu. Malico smo si privoščili kar sredi gozdne jase, kjer smo zaplesali še ob rajalni pesmici ter se dobre volje vrnili v vrtec.

no images were found

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)