Vrtec ozeleni

Pripravila vzgojiteljica Alenka Cegnar

Za polepšanje okolice našega vrtca smo se odločili, da pred ograjo posadimo cvetlice, ki nas bodo vse leto razveseljevale z zelenjem in cvetjem, na notranjo stran pa plodovke (jagode, maline, robide…) s katerimi se bomo lahko ob času zorenja  posladkali. Starši ste pridno prinašali rastline in med dobrodejnim (predvsem pa težko pričakovanim) aprilskim dežjem se je okolica našega vrtca hitro spreminjala.
Za to so poskrbeli še  Zidarstvo Božnar z izkopom »zbite« zemlje na obeh straneh ograje, kar smo z zanimanjem opazovali, spremljali in komentirali, pa tudi g. Oblak, ki nam je pripeljal zemljo, v katero so naše vzgojiteljice (kljub dežju) posadile tako cvetlice kot plodovke.
Sedaj pa samo še čakamo, kaj bo zraslo!
Zato, da je pogled na naše igrišče še lepši in bolj pester se še enkrat vsem, ki ste se priključili naši akciji, najlepše zahvaljujemo!

no images were found

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)