Z roko v roki na 1. dobrodelni tek vrtca Agata

21.aprila na Dan prostovoljstva, smo v vrtcu Agata izvedli dobrodelno prireditev » Z ROKO V ROKI NA 1. DOBRODELNI TEK«, ki se je odvijala na Športnem parku ob Osnovni šoli Poljane. Na teku so sodelovali predšolski otroci, osnovnošolci in odrasli v šestih kategorijah. Vsi predšolski otroci so ob prečkanju cilja prejeli kolajne. Za lepe nagrade so poskrbeli sponzorji: Knauf Insulation, TIMSA, Mizarstvo Jezeršek, Kmetija pr Matic, Petrol, Triglav, Učila, Gostilna Blegoš, Bife Poljane, Zidarstvo Božnar in Janez Oblak. Izkupiček prireditve bo namenjen nakupu pripomočkov za vrtčevsko igrišče.

Prvi dobrodelni tek nam je odlično uspel in naslednje leto se spet srečamo na 2. dobrodelnem teku.

no images were found

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)