Zmaji na snegu

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Alenka Cegnar.

Januar nas je razveselil z obilico snega, ki je kar klical po igrah in raziskovanju. Po snegu smo hodili, delali gazi, se valjali, ustvarjali angelčke, pa tudi snežaka nam je uspelo narediti, da ne omenjam  lopatkanja. Starejši otroci so bili takoj za akcijo in so se pogumno zapodili na sneg, ni jih ustavila niti debela snežna odeja, niti sneženje,  malčki pa so bili sprva bolj previdni,  snega  so se le dotikali, na kaj več pa niso bili pripravljeni. A veselo dogajanje je spodbudilo tudi najmlajše v snežne akcije.

Ob bivanju na snegu smo spoznavali lastnosti snega in ledu in bilo je prav raziskovalno in je prineslo veliko novih znanj.

 Sicer pa si poglejte!

no images were found

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)