Simbioza giba v skupini Miške

Prispevek je napisala vzgojiteljica Jana Kloboves.

Dedki in babice so se gibalno aktivno vključili v projekt “SIMBIOZA GIBA”, z izletom do Sv. Križa nad Dobjem, skupaj s svojimi vnuki in vnukinjami. Vztrajno so hodili in dajali zgled svojim vnukom, jih vzpodbujali k hoji in obratno so vnuki vplivali na hojo dedkov in babic. Na cilju ob cerkvi so malicali, se zaigrali v gozdu skupaj z vnuki, navezovali stike z drugimi starimi starši, krepili pozitivne medsebojne odnose in komunikacijo, se razvedrili ob rahlem teku ob gledanju otrok in se po želji vključili tudi sami. Zadovoljni in z željo, da se večkrat izvedejo podobni izleti za njih, so se razšli z vnuki in jim zaželeli lepo igro še naprej.

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja