Pohod na Kovček

Prispevek je zapisala vzgojiteljica Jožica Maček.

Simbioza Giba je vseslovenski projekt, kjer se nenehno prepletata zdravje in gibanje ter medgeneracijsko sodelovanje. Letošnje geslo se glasi »Gibanje je življenje in življenje je gibanje«. V ta projekt smo se aktivno vključil tudi otroci in vzgojiteljice iz vrtca Agata in k sodelovanju povabili dedke in babice. Stari starši so otroke 5. skupine počakali kar na igrišču pred vrtcem. Babica Manja je poskrbela za zdravo malico, saj je za vse udeležence prinesla eko jabolka z domače kmetije. Polni pričakovanja smo se sprehodili mimo Hotovlje in Predmosta do Kovčka, ki se vzpenja nad tema dvema naseljema. Od tam se nam je odprl čudovit pogled na naš kraj Poljane ter bližnjo in daljno okolico in morali smo zavriskati kot Kekci. Na vrsti je bila malica, ki so jo otroci vso pot nosili v nahrbtniku. Prav kmalu pa je sledil povratek v vrtec, kamor smo se vračali s prijetnimi vtisi.

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja