Dedki in babice na obisku v 8. skupini

Avtorica prispevka je vzgojiteljica Saša Frelih.

Končno je prišel za otroke tako težko pričakovani dan, ko so nas dopoldne v naši igralnici obiskali dedki in babice. Otroci so se jih srčno razveselili in jih ob prihodu stisnili v svoje objeme. Mijin dedek je vsem prebral pravljico o snežaku, ki je bila uvod v nadaljnje ustvarjanje. Skupaj so izdelali snežake iz kuhalnic in nastali so zelo raznoliki snežaki. Prav vsi otroci so jih ponosno kazali. Vzdušje je bilo zelo prijetno, sproščeno in tkale so se nepozabne medgeneracijske vezi. Otroci so želeli dedkom in babicam zapeti tudi pesem Pika Nogavička ter jim povedati nedavno naučeno deklamacijo Dvojčka.

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja