Ptički na obisku

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Alenka Cegnar.

V ponedeljek, 20. 2. so otroci iz skupine Ptičkov obiskali prijatelje iz skupine Gosenic v enoti Vila Čira čara. Po prvem bolj plahem pozdravu so se otroci eden drugemu predstavili ob igri Zelena gosenica. Nato smo skupaj zaplesali Konjenika in Peričice, pri čemer so vsi navdušeno sodelovali. Led je bil prebit in otroci so se po skupinah zaigrali z lego kockami, sestavljali so puzzle in se igrali v kotičku dom. Otroci so ob igri med seboj navezovali nova poznanstva in čeprav so Ptički kar precej mlajši in manjši od Gosenic to ni bila ovira za sproščeno igro. Po končani igri so se otroci okrepčali s piškoti in sokom, nato pa smo se skupaj odpravili na sprehod do vrtca Agata, kjer smo se dobre volje in polni vtisov poslovili. Bilo je prav prijetno in upamo, da se še srečamo.

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja