Praznovanje pomladi pri Čebelah

Za spletno stran je prispevek pripravila vzgojiteljica Jožica Maček.

V sredo, 22. marca, smo v skupino Čebele povabili starše, da skupaj praznujemo prihod pomladi.
Otroci so staršem pripravili kratek kulturni program. Zapeli so slovensko himno, pesmi Babica gre v mesto, Vrtec Agata, The wheels on the bus, Mi se imamo radi po vrtčevsko. Starši so reševali uganke, ki so jih zastavili otroci. Za zaključek pa so nam starši zaigrali dramatizacijo Mojca Pokrajculja. Nagradili smo jih z močnim aplavzom.
Veseli smo, da so se srečanja udeležili  starši vseh otrok. Z nami so se družili tudi bratci in sestrice. Skupaj smo preživeli veselo in sproščeno urico.

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja