Peti video sklic z Litvo

Prispevek je zapisala vzgojiteljica Jožica Maček.

Mednarodni projekt Pomahajmo v svet se počasi zaključuje. Z našimi prijatelji iz Litve smo imeli že 5. video sklic. Pozdravili smo se kar v treh jezikih DOBER DAN, HELLO in LABAS. Tokrat smo drug drugemu predstavili obe himni in zastavi, saj smo v tem sklopu spoznavali Slovenijo in Litvo. Joštov očka je na srečanju zaigral največkrat predvajano skladbo na svetu Golico in vsem otrokom predstavil slovensko narodno nošo, v katero je bil oblečen. Litovski otroci so nam v svojih narodnih nošah zapeli ljudsko pesem, mi pa smo zaplesali Potovanje z vlakom. Poslovili smo se v treh jezikih NASVIDENJE, BYE, BYE in IKI.

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja