Igra z EKO didaktičnimi igračami

Zapisala vzgojiteljica Jana Kloboves.

Otroci 9.skupine “Miške” so se pridružili igri v vrtcu Agata in se navdušeno poigrali z didaktičnimi igračami narejenimi iz odpadnega industrijskega materiala delo vzgojiteljic celega vrtca. Se izmenjavali in se poigrali prav z vsemi: vtikanko – iskanje zamaškov z določeno barvo in vtikanje v prostor z pravo barvo obrobe, brcanje žogice v cilj/žabja usta, pretikanje kosmate raznobarvne žice skozi luknje velikega plastičnega cedila, polnjenje nastriženih plastičnih slamic v epruvete in ustvarjanje različnih vzorcev, iskanje pravih barv kock po narisanem barvnem vzorcu v škatli za jajca, družabno igro – gosenica z metanjem kocke in štetjem in potovanje po barvnem telesu gosenice…, njihovo navdušenje in zavzeto igranje se kaže na fotografijah. 

(Skupno 386 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja