Zimski pohod na Kovček

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Jožica Maček.

Končno je zapadel težko pričakovani sneg, zato smo se hitro dogovorili za zimski pohod na Kovček in ga izvedli v okviru programa Mali sonček. Še pred odhodom smo se pogovorili o primernem obnašanja  pri igri na snegu, da ne bi po nepotrebnem prišlo do kakršnekoli nezgode. Prav vsi otroci so bili oblečeni v topla  zimska oblačila in obutev.  Od doma  so prinesli lopatke za drsanje, ki so jih odnesli s seboj prav na vrh Kovčka. Tam smo si pričarali pravo zabavo na snegu. Otroci so uživali v drsanju z lopatkami, se kotalili in kepali. Za zaključek smo pripravili piknik na snegu, kjer smo se podprli s čajem in krekerji.
Na pohodu smo se dobro razgibali, se naužili svežega zraka in uživali v igri na snegu.

(Skupno 217 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja