Družinsko praznovanje pomladi pri žabicah

Prispevek je pripravila vzgojiteljica lenka Cegnar.

V sončnem poznem popoldnevu, 28. marca, smo se srečali, da praznujemo prihod pomladi. Otroci so se svojim družinam predstavili k kratkim programom: s pesmicami, deklamacijo in plesom smo se sprehodili skozi letne čase, ki smo jih že preživeli skupaj. Otroci so se izkazali in se veselili glasnega aplavza. Za konec so otroci povabili vse udeležence na skupni ples Od glave do peta. Potem je vsaka družina poiskala svoj v različno zeleno obarvan košček papirja. V igralnici so družinsko ustvarili svoj delček pomladnega travnika in ga nato sestavili v skupni Žabji pravljični pomladni travnik. Druženje je bilo veselo, sproščeno in tudi ustvarjalno. Veseli svojih umetnin smo se poslovili in si zaželeli le še lahko noč.

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja