Zaključek šolskega leta

Prispevek je zapisala vzgojiteljica Barbara Primožič

Vrtec Agata je imel letošnje šolsko leto prav poseben zaključek. Nastopajočih je bilo okoli 50 otrok iz 7., 8. in 9. skupine. Skupaj z njihovimi vzgojiteljicami so se že od marca pripravljali na plesno-dramsko predstavo »Žirafe ne znajo plesati«, na podlagi istoimenske knjige, ki jo je napisala ga. Mateja Tušek. Kot že sam naslov pove, v predstavi ni manjkalo igralcev in plesalcev. Otroci so spoznali različne vrste plesa od tanga, twista, čačačaja, svinga ter do vsem poznane polke. Igralci so bili v vlogah staroselcev, žirafe, črička ter lune. Predstavo so zaigrali in zaplesali 6. junija 2019, v dvorani Kulturnega doma v Poljanah.

(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja