Žabice skrbi za živali pozimi

Pripravila vzg. Alenka Cegnar.

Pred nami so praznični dnevi, čas obdarovanj. Odločili smo se, da poskrbimo tudi za živali v naravi. Ob ogledu slik in kratkih filmov smo spoznavali, kako živali v našem okolju preživijo zimo in kako lahko poskrbimo, da bo zima zanje bolj prijazna.  Dogovorili smo se, da  z njim primernimi darili omogočimo njihovo preživetje tudi v tem, zanje ne najbolj prijetnem obdobju. Otroci so navdušeno prinašali priboljške: repa, korenje, jabolka, koruza, seno, različna semena, suh kruh…in se pogovarjali, komu bo najbolj teknilo. Prinešene darove smo navezali na  vrvice in se odpravili s prijatelji iz skupine Sovic v gozd nad Poljanami.  Okrasili smo smrečice in drevesca z našimi darovi ter jim zapeli nekaj zimskih pesmic.

Zdaj pa bomo opazovali…le kaj jim tekne….

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja