Skupina Žirafe na obisku v Polycomu

Zapisala vzg. Saša Frelih

V vrtcu Agata radi sodelujemo z lokalno skupnostjo in tako so otroci iz skupine Žirafe v mesecu maju obiskali podjetje Polycom. Prijazno so nas sprejeli ter nam pokazali kaj delajo. Otroci so bili navdušeni nad različnimi roboti, še posebej nad tistim, ki jim je po njihovem navodilu dostavil čokoladice. Poklicali so tudi robota Otta in na ekranu opazovali, kako se nam približuje. Dostavil nam je lične reklamne stekleničke. Polni navdušenja so ob povratku v vrtec povedali:

Jure P.: »Men je bil všeč robot, k ti da čokolado, pa še un stroj za flaše!«
Martin: »Jaz, k bom šel na faks, bom v Polycomu delu!«
Izak: »Fino je blo, k unga robota premikaš z ročko!«
Tadej: »V Polycomu bom delu, k bom velik. Moj Tim dela tam!«
Zala: »Spomnim se, k je robot sliku igračke.«
Jaka: »Najbolj mi je bil všeč robot, k se je notri svetilo neki rdečga in je neki sestavljal!«

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja