Tabor na kmetiji – 1. dan

Prispeli smo srečno in polni pričakovanj na kmetijo Pri Ožbet. Pričakali so nas prijazni gostitelji in nas preko celega dne zaposlovali Otroci so se spoznali z lovcem, ki jim je povedal kar precej zanimivosti o življenju divjih živali v naših gozdovih. Veliko veselja je otrokom nudilo razprostrano igrišče in travnik. Gospodar Janez jih je popeljal s konjem in jim razkazal živali na kmetiji. Otroci so spoznali krave, koze, pujse, zajce in kokoši, pa tudi mucek jim je prišel nasproti. Popoldan so se razveselili jahanj na konju. Z gospodinjo Mileno pa so pripravili testo za kruh jutrišnjega zajtrka. Po večerji pa smo skupaj z otroki zakurili kres in zaplesali okoli njega. Dan je minil zelo razgibano in z dobro voljo vseh smo legli k počitku.

(Skupno 234 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja