RAD IMAM KNJIGE

RAD IMAM KNJIGE

so besede »Mišk« iz 7. skupine

Četrtek, 23.11.2023, je bil dan na katerega smo s pričakovanjem čakali in dočakali. Obiskala nas je knjižničarka Bernarda Buh iz lokalne knjižnice Dr. Ivan Tavčar iz Poljan. Pričarala nam je čarobno knjižno vzdušje. Otrokom je predstavila priljubljene otroške knjige z lepimi, privlačnimi ilustracijami, poučnimi vsebinami. Postavljala je otrokom uganke na katere so govorno aktivno odgovarjali in se veselili ob njihovem pravilnem odgovoru. Seveda so bili s strani Bernarde pohvaljeni, kako lepo sodelujejo. Pričarala je otrokom skozi pripovedovanje pravljice z naslovom »Darilo«, prijetno pravljično vzdušje. Njene pripovedne besede so potovale v ušesa otrok in naletele na njihovo navdušenje, zanimanje, sledenje besedam, dogajanju. Najlepši čar je bil izposoja knjig za branje z mamico, očkom doma, na toplem, v prijetnem domačem vzdušju, kjer se bodo tkale tople družinske vezi v besedi, branju, pogovoru, skupnemu ustvarjanju. S knjigo si lahko polepšamo marsikateri dan.

Za vas napisala

vzgojiteljica Jana Kloboves

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja