AKCIJA DEŽELAK JUNAK

V sredo, 5.6.2024 nas je že tretje leto zapored obiskala ekipa Radia 1 z Miho Deželakom na čelu. Akcija Deželak junak, ki vsako leto s pomočjo dobrodelnosti na morje odpelje otroke iz socialno šibkejših družin, je v polni meri zaživela tudi letos. Skupaj nam je uspelo zbrati zelo veliko sredstev, ki bodo pomagala, da bodo tudi otroci iz naše občine lahko to poletje sproščeno uživali v morskih dogodivščinah.

Predvsem pa je pomembno to, da imajo že naši vrtčevski otroci in šolarji razvit čut za sovrstnike in znajo biti dobrodelni. Čut, da lahko tudi z malenkostjo veliko pomagajo. Dobrodelnost prinaša dober občutek tistemu, ki se sam odloči pomagati in obenem dober občutek tistemu, ki pomoč potrebuje, saj se s tem gradi zavedanje, da človek v težki situaciji ni sam.

Hvala, ker vam je mar!

 

 

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 4)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja