Na letovanju v Pacugu

Prispevek pripravila vzgojiteljica Jožica Maček.

V ponedeljek 11. junija je na letovanje odšlo 26 otrok s štirimi vzgojiteljicami. V letovišče smo prinesli sonce, zato smo lahko izvedli vse načrtovane dejavnosti. Sprehodili smo se do Strunjana in v Piran. Tam smo si ogledali akvarij,  beneško hišo iz srednjega veka. Igrali smo se ob morju in čofotali v vodi. Iskali smo pacuške škrate in našli njihov zaklad. Ogledali smo si animacijo z naslovom Silno vljuden pujs,  ustvarjali  v Morski pobarvanki in si z ladjo Subaquatic ogledali  gojišče školjk, morsko dno, opazovali različne živali in rastline v morju in morski previs med Fijeso in Piranom. Prav vsak dan smo si privoščili sladoled.

V četrtek popoldne smo se polni vtisov vrnili  domov, kjer so svoje malčke že težko pričakovali starši.

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)