Prvi pohod Sovic in Gosenic v okviru programa “Mali sonček”

Avtorica prispevka je vzgojiteljica Tatjana Ravnikar.

Prvi teden v oktobru, v “tednu otroka”, smo se skupini »Sovice« in »Gosenice« podali na 1. pohod v okviru športnega programa “Mali sonček”. S Poljan smo se do Javor odpeljali s kombijem. Naš cilj je bil v Četeni Ravni pod Starim vrhom. Pohod smo združili z obiskom vrtca v Javorjah. Po kratkem ogledu in druženju smo se s starejšo skupino otrok podali do turistične kmetije Ožbet v Četeni Ravni. Tam smo pojedli malico in gospodinja nas je pogostila s sokom. Igro na njihovih igralih in v peskovniku je še posebej popestrila naš pohod. Čas namenjen za igro in druženje je prav hitro minil. V Javorje, kjer nas je čakal kombi, smo se vračali po isti poti. Spust je bil precej lažji. Sledilo je še slovo od prijateljev in vožnja do Poljan. Lepo vreme in prijetno druženje s sovrstniki iz Javor je tisto, po čemer si bomo še posebej zapomnili ta pohod.

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)