V Vili Čira čara dočakali veseli december

Prispevek so pripravile strokovnedelavke Vile Čira čara: Mateja, Urša in Milena.

Končno je prišel »Veseli december«. Otroci iz skupin Gosenic in Sovic so se naj pripravljali že teden prej, ko so izdelovali okraske za novoletno jelko (iz slanega testa in bunkice iz papirja), ter snežinke (iz vatiranih palčk in blazinic) za okrasitev igralnice.

Tako smo v ponedeljek pripravili in okrasili svojo malo novoletno jelko, iz stropa pa so veselo zaplesale snežinke v družbi gosk in snežakov. Ob prepevanju pesmic namenjenih našim »dobrim možem« in zimi, smo ob zvokih flavte zaplesali okrog jelke.

Da je december res tu so nam potrdili še otroci iz skupine Zmajčki z vzgojiteljicama Alenko in Damjano. Obiskali so nas v torek in nam zaigrali igrico »Mojca Pokrajculja«. Prijetno druženje v igri je vsem skupaj popestrilo to torkovo, že kar zimsko, dopoldne.

no images were found

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)