Otroci iz Lovskega doma v “tednu otroka”

Prispevek pripravila vzgojiteljica Danica Zorko.

Letošnje geslo v tednu otroka se je glasilo “Za razigrano in ustvarjalno otroštvo” in tega smo se strokovne delavke v Lovskem domu še predobro zavedale. Za otroke smo v tem tednu pripravile različne dejavnosti. Že v ponedeljek smo se v lepem jesenskem dopoldnevu odpravili na pohod v Žabjo vas. Boris Oblak nas je razveselil z glasbo, kjer nam je na glasbenih delavnicah predstavil različne instrumente, katere smo lahko tudi preizkusili. Obiskali smo gasilce v Poljanah in se seznanili z njihovim delom in pripomočki, ki jih pri svojem delu uporabljajo. Kulturni center Ive Šubica v Poljanah nas je razveselil z razstavo karikatur. Otroci so se seznanili z novo likovno zvrstjo in se ob razstavljenih karikaturah resnično zabavali. Odpravili smo se v knjižnico Ivana Tavčarja v Pojane, kjer nas je knjižnjičarka Bernarda razveselila s pravljico. Za konec tedna pa smo pripravile druženje z otroki iz centralnega vrtca. Tako so nas obiskali otroci iz skupine žabic in mišk.

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)