MIŠKE na zaključku šolskega leta

Prispevek sta zapisali vzgojiteljici Jana Kloboves in Katarina Špiček.

4. skupina “MIŠKE” smo povabili starše na zaključek šolskega leta. Predstavili smo jim, kot zborček nekaj deklamacij in pesmic ob katerih smo staršem pričarali nekaj lepih trenutkov in bili so lahko ponosni na svoje otroke, ki so odločno in samozavestno nastopili in pokazali svoje znanje. Poskrbeli smo tudi za nadaljevanje zabave ob skupnem iskanju ZAKLADA okoli šole in vrtca ob izvajanju na petih točkah z različnimi gibalnimi vajami. Starše je bilo lepo pogledati, kako so se skupaj s svojimi otroki vključevali v dejavnost, ki se je na koncu bogato obrestovala z najdenim ZAKLADOM. Iskrice v očeh otrok pa so povedale njihovo srečo in zadovoljstvo, ko so odkriti zaklad držali v roki in ga okušali. Staršem gre zahvala, da je bil zaključek čudovito doživetje vseh prisotnih skupaj z nama Jano in Katarino.

Hvala vam starši, ker ste se prav vsi udeležili zaključka in tako podprli svoje otroke.

(Skupno 470 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja