5. dobrodelni tek Vrtca Agata

Prispevek pripravili vzgojiteljici Irena Pelko in Mateja Matjašec.

V petek, 7. 10. 2016, se je v vrtcu Agata, odvijal že 5. dobrodelni tek s sloganom »Z roko v roki za boljši jutri«. Udeležencev je bilo nekoliko manj kot prejšnja leta; 72. Predvidevamo, da zaradi nižjih temperatur. Kljub temu smo bili nad odzivom zadovoljni.
Ob tem bi se zahvalili donatorjem (Etiketa Žiri, Zavarovalnica Triglav, Alpina Žiri, Aviopartner, Addiko bank, Global, DM, Gorenjska banka, Hidravlikus, Gostilna Blegoš, Avto Markovič, Pekarna Pečjak, Karlovski mlin, Kmetija Pr’Petelin, Krepko, Gostilna Videm, Domačija Blaževc, Pekarna Žiri, Zdrav obrok, Mizarstvo Jezeršek, Avtoprevozništvo Sečnik, Polans), ki so prispevali denarna sredstva in promocijski material za nagrade.
Zbrana sredstva bomo porabili za nakup športnih rezkvizitov za centralni vrtec v Poljanah in enoto v Javorjah.
Skupaj nam je uspelo, zato še enkrat hvala, vsem, ki ste bili del te zgodbe.

 

 

 

Irena in Mateja

(Skupno 250 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja