Malčki na čajanki

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Irena Pelko.

15.12. smo vzgojiteljice skupaj z otroci 1. starostnega obdobja organizirale ČAJANKO. Naš cilj je bilo druženje vseh malčkov in vzgojiteljic v prijetnem prazničnem vzdušju. V spodnjem hodniku smo ob okrašeni smrečici zvrstili mize, stole so prinesli starejši malčki, prav tako so zložili in pripravili prtičke za pogrinjke. Vsako mizico  je krasila tudi svečka z lično ročno izdelanim svečnikom. Otroci so videli cel postopek priprave čaja, sladkanega z domačim medom. V času, ko smo čakali, da se napitek ohladi, smo prepevali otroške zimske pesmice. Ko je bil le-ta primerno ohlajen, smo se pogostili s čajem in piškoti ter v prijetnem razpoloženju uživali v družbi drug drugega še naprej.

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja