Skokomavh

Avtorica prispevka je vzgojiteljica Aleksandra Frelih.

Otroci iz skupin Škratki in Miške so v mesecu decembru veliko truda in volje vložili v dramatizacijo zgodbice SKOKOMAVH, s katero so konec meseca nastopili za otroke iz vrtca Agata. Govori o gozdnem škratu, ki je ves čas hodil umazan in strgan naokrog in tudi to ni zaleglo, da so mu prijateljice živali govorile, da naj se že enkrat umije. Šele ko se je pogledal v ogledalo, se je sam sebe prestrašil in zato se je že naslednje jutro prav lepo uredil. In ker je bil zdaj tako lep, je lahko pomagal Božičku razdeliti darila.
Ker so se res dobro izkazali, smo povabili tudi prvošolce na našo predstavo in deležni smo bili gromkega aplavza.

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja