Kulturna prireditev “Otroci otrokom”

Prispevek je zapisala vzgojiteljica Saša Frelih.

Zadnji februarski petek pred počitnicami smo skupine drugega starostnega obdobja s kulturno prireditvijo obeležile mesec kulture. Otroci iz dveh skupin skupaj so pripravili točke s petjem, deklamacijami in plesom, med nastopi pa je prireditev v verzih povezovala vzgojiteljica Jožica. Otroci iz 4. in 6. skupine so nas z igranjem na lastne instrumente popeljali v nevihten dan ter se gibali ob petju pesmi Bil je konjenik.
Otroci iz 5. in 7. skupine so se predstavili z deklamacijo Otona Župančiča Ciciban, cicifuj ter ljudsko pesmijo Jutri se bom v mesto peljal.
Otroci iz enote Lovski dom pa so nam zapeli pesem v angleškem jeziku, nato pa je vsak otrok posebej povedal še deklamacijo.

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja