Pomahajmo v svet

Prispevek pripravili vzgojiteljici Tina Mlinar Rozinger in Milena Škrlec.

V tem šolskem letu naša skupina sodeluje v projektu Say hello to the world, v katerem sodelujemo z vrtcem iz Črne gore. V mesecu januarju 2018 smo izvedli 2. sklic na temo JAZ IN MOJA DRUŽINA.  Z otroki iz skupine smo se odločili, da na ta dan v našo igralnico povabimo stare starše, da skupaj pomahamo našim prijateljem. Te smo najprej pozdravili v treh jezikih: ŽIVJO – HELLO – POZDRAV in predstavili svoje družine ob risbah. Ob stolpčnem prikazu smo razvrščali število družinskih članov in ponovili besedo družina še v angleškem in srbskem jeziku. Otrokom smo s pomočjo slikopisa povedali deklamacijo Družina in se od njih poslovili v treh jezikih: NASVIDENJE – GOODBYE – ZBOGOM.
Stari starši so bili nad prikazom te dejavnosti navdušeni, oni pa so nam popestrili dopoldne s pripovedovanje dogodkov iz otroštva svojih otrok oziroma staršev svojih vnukov.

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja