Praznovanje pomladi pri Žabicah

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Alenka Cegnar.

V torek, 27. marca popoldne smo se zbrali na hodniku ob naši igralnici. Otroci so se svojim staršem, bratcem, sestricam in starim staršem predstavili s himno in plesom skupine – Tri žabice, s plesoma Konjenik in Peričice, povedali deklamacijo Deset prstkov, Nagajive hlače in slikopisa deklamacij Mamica in Pesem za mamico. Nato so zaplesali ples Od glave do peta (ki si so ga sami izbrali) ter povabili k plesu tudi svoje družinske člane, ki so se jim navdušeno pridružili. Da bi bilo doživetje še lepše smo jih povabili v našo igralnico, kjer  nas je čakalo sladko presenečenje s čokoladno salamo, ki so jo otroci sami izdelali zjutraj. Ob prijetnem druženju in klepetu smo zaključili naše druženje. Imeli smo se prav lepo!

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja