Predstavitev poklica – arhitekt

Pripravila vzgojiteljica Jožica Maček.

Našemu povabilu za predstavitev poklica se je odzval Teodorjev očka Uroš. S pomočjo ppt predstavitve nam je pokazal fotografije različnih zgradb od piramid, ki so bile zgrajene iz kamnov do najnovejših zgradb iz jekla in stekla.  Povedal je, da arhitekti poleg načrtov za zgradbe rišejo tudi načrte za parke, igrišča in igrala, kar je zelo zahtevno delo.  Trenutno riše pohištvo za različna stanovanja, kar mu je zelo zanimivo. S seboj je očka Uroš prinesel škatlo in Teodor je povedal, da se notri skriva presenečenje. V škatli so bili shranjeni leseni elementi, ki so jih otroci z Uroševo pomočjo sestavili v zaboj in privijačili vijake. Odločili so se, da bo to zaboj za igrače. Očka Uroš je svoj poklic otrokom predstavil na preprost in razumljiv način in skupaj smo preživeli prijetno urico.

(Skupno 353 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja