Čebelar Štefan v vili Čira Čara

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Jožica Maček.

V enoti Vila Čira čara smo vključeni v projekt Turizmu pomaga lastna glava, s podnaslovom Medeni festival. Celo leto bodo naša rdeča nit čebele in vse kar je povezano z njimi. Iz prve roke smo želeli izvedeti vse o teh marljivih živalicah, zato smo v vrtec povabili čebelarja Štefana. Otrokom je na zelo preprost način predstavil čebele, njihovo delo, način življenja in pridelke. S sabo je prinesel tudi nekatere pripomočke in otroci so preizkusili njihovo delovanje. Obljubil nam je, da nas bo v maju povabil v svoj čebelnjak, da si bomo čebele ogledali od blizu in mogoče celo točili med.
Za pozorno poslušanje so si prislužili štampiljko in tatu.

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja