Pravljična urica s starimi starši

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Jožica Maček.

December je vesel in prazničen mesec in je čas, ko se med seboj še bolj družimo in povezujemo. V skupino čebel smo povabili stare starše in jih pozdravili kar z deklamacijo Dober dan. Jerčina babica nam je doživeto prebrala zgodbo v slikanici z naslovom Dobri snežak, ki smo ji pozorno prisluhnili. Zgodbo so otroci natančno obnovili in ugotovili, da je bil snežak res dober, saj je pomagal živalim v stiski. Skupaj smo na papirnatih krožnikih ustvarjali praznično dekoracijo in jo sestavili v prav posebno novoletno jelko.
Otroci so bili veseli in ponosni, ker so jih stari starši obiskali v vrtcu in z njimi preživeli del dopoldneva.

(Skupno 195 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja