Pohod skupine “mišk” proti Vinharjem

Zapisala vzg. Jana Kloboves.

Dokaj lepo vreme nas je popeljalo v Poljane, preko potoka Ločilnica, čez glavno cesto v Predmost in dalje v hrib na Kovček in proti Vinharjem v gozd. Sama pot je bila zabavna saj smo se ves čas pogovarjali, opazovali spečo meglo nad nami in opazovali kako potuje po dolini in se redči. Tudi delo tovornjakov, bagrov in njihovega kopanja po zemlji je bilo zanimivo pogledati. Kjer nam je pot dopuščala smo ali tekli ali hitreje hodili, vmes raziskovali, ogledovali, se čudili zanimivim stvarem tik ob poti.  Že na začetku poti v hrib so nas pričakale čudovite prve zlatorumene trobentice. Vrh hriba pa nam je pogled poletel po dolini in prepoznavali smo znane objekte, iskali naš vrtec in se čudili lepoti Blegoša, Starega vrha in drugih hribov. Bilo je vredno našega truda da se vzpnemo tako visoko in še višje vse do gozda in malce v notranjost gozda, kjer smo se seveda z veseljem zaigrali. Naš trud je bil poplačan, dosegli smo enega izmed ciljev za projekt “Mali sonček”. 
 
(Skupno 176 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja