Malčki in rdeči dan

Zapisala vzg. Tina Mlinar Rozinger.

Mesec februar je znan kot mesec kulture vendar smo se letos vzgojiteljice iz 1. starostnega obdobja odločile, da posebno pozornost namenimo tudi dnevu zaljubljenih. Prav s tem namenom smo Valentinovo zaznamovale z rdečo barvo, barvo ljubezni in srca. Otroci so na ta dan prišli v vrtec oblečeni v rdeča oblačila, kar so z veseljem pokazali in povedali v jutranjem krogu. Vzgojiteljice so po skupinah pripravile igrače za igro, ki so bile obarvane rdečo. Otroci so imeli na razpolago od rdečih lesenih kock do rdečih vozil. Za popestritev Rdečega dneva pa so si otroci ogledali predstavo Rdeča žoga. Z rdečimi cofi so odtiskovali obliko žoge ter zapeli pesem Rdeča žoga. Tako se je RDEČA nit oziroma barva prepletala skozi celo dopoldne in spletala ljubeče odnose med otroki in vzgojiteljicami.

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja