Pust v skupini Polžki

Zapisala Tina Mlinar Rozinger

Pust je čas, ko oživijo različne pustne maske, je čas za zabavo, ples in odganjanje zime. In tudi v 1.skupini Polžkov ni bilo letos tudi nič drugače. V vrtec so na ta dan prišle različne pustne šeme Miki miške, pingivni, telebajsek, trobentica, čebela, telebajsek, gasilec, zebra, Rdeča kapica in mala miška. V naši igralnici je bilo celo dopoldne veselo. Otroci so plesali, se igrali z baloni in delali pustne norčije. Pridružili smo se tudi pustni povorki vseh otrok iz vrtca Agata, kjer smo z glasbo in maskami preganjali zimo po našem kraju.

Na ogled pustne povorke smo letos preko valov Radia Sora povabili kar vse starše in krajane Poljan.

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja