Zaključno družinsko srečanje Žabic na Visokem

Pripravila vzg. Alenka Cegnar.

V vročem poletnem popoldnevu, 20. 6., smo se otroci iz skupine Žabic s starši, bratci in sestricami  (tudi v vozičku) zbrali pred vrtcem in se podali na naše zadnje skupno druženje v tem šolskem letu. Odpravili smo se na Visoko. Pot smo vsi zmogli in dobre volje prišli na cilj. Seveda so se otroci veselili sladoleda in se z njim tudi vsi posladkali. Potem pa nas je čakalo presenečenje…obiskala sta nas gasilca PGD Poljane z velikim tovornjakom in prižganimi lučmi. Otroke sta razveselila s preizkušanjem gasilskih spretnosti (beri špricanje s čisto pravo gasilsko cevjo iz tovornjaka). Otroci so uživali, veter, ki je vztrajno pihal pa je z vodnimi kapljicami osvežil vse okoli. V soncu se je risala mavrica… Za konec pa še ena gasilska pred tovornjakom in seveda pred spomenikom našega velikega literata Ivana Tavčarja. Počasi se je spuščal večer in dobre volje, nasmejani in prav nič utrujeni smo se odpravili nazaj proti Poljanam. Bilo je lepo in upam, da bo vsem ostalo v lepem spominu, obenem pa zahvala gasilcema ter seveda vsem vam udeležencem. Preživite lepo poletje!

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja