Prvi obisk knjižnice 2. skupine PIKAPOLONICE

Avtorica prispevka je vzgojiteljica Tatjana Ravnikar.

Otroci iz 2. skupine PIKAPOLONIC so konec januarja prvič obiskali šolsko knjižnico. Spoznali so knjižničarko Majdo, ki jim je najprej predstavila nekaj različnih knjig (po velikosti, obliki, vsebini,…), ki so jih otroci imeli možnost tudi sami pogledati. Sledila je predstavitev zgodbe na temo živali pozimi ob ilustracijah v knjigi. Otroci so zgodbo in ilustracije v knjigi pozorno spremljali. Vsak je imel možnost izbrati tudi eno od knjig, ki jih je posebej za nas pripravila knjižničarka. Vse knjige je s čitalcem kod knjižničarka vnesla v računalnik, kar je bilo otrokom še posebej zanimivo. Izposojene knjige smo kar nekaj časa listali in prebirali v igralnici.  Naš 1. obisk knjižnice je bila konkretna iztočnica za tematski  sklop v mesecu februarju: Knjiga moja prijateljica.

no images were found

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)