V skupini Medvedkov se zabavajo in učijo

Prispevek pripravila vzgojiteljica Jana Kloboves.

V NOVEMBRU smo se seznanili s predavanjem učiteljice Irene Tehovnik, o zdravi in nezdravi prehrani in jo razvrščali na zdravo in nezdravo hrano. Sadili zdravilna zelišča in spoznavali njihove vonje (žajbelj), saj sodelujemo v projektu »Zdravje v vrtcu«.

Meseca DECEMBRA smo krasili jelko, se seznanili z narodno nošo in ob glasbi veselo zaplesali in zapeli. V kulinarični ustvarjalnici smo zamesili, oblikovali, spekli in okusili piškote.

Meseca JANUARJA, smo spoznavali poklice – frizerka, medicinska sestra.

Mesec FEBRUARJA, nam je pričaral zimske radosti. Izdelali smo iglu.

Vzgojiteljici Jana in Lidija sta otrokom zaigrali dramatizacijo »Debela repa«. Mali ritmični instrumenti so nam pričarali melodijo na katero smo prepevali znane pesmice. Za pusta smo se zabavali, kot pustne šeme.

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)