Pohod z dedki in babicami – “Simbioza giba”

Prispevek pripravila Barbara Triler.

Naš vrtec je vključen v projekt z naslovom »Simbioza giba« – druženje med generacijami. V petek, 25. 9. 2015, je naša skupina povabila babice in dedke na pohod. Zbrali smo se pred vrtcem, si zaradi rahlega rosenja oblekli pelerine in se skupaj odpravili na pohod čez Dobensko Ameriko. Na razgledni točki smo si ogledali Poljane skozi že v naprej naročene daljnoglede in si tako naselje ogledali še od bližje. Na naslednjem postanku smo si privoščili jesensko sadno malico, saj se naš trenutni tematski sklop imenuje »Jesenska pojedina«.
Ob prihodu nazaj pred vrtec, so otroci svoje babice in dedke objeli, jih pozdravili ter s polno prijetnih vtisov o pohodu odšli v igralnico.

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja