Dobrodelni sejem

Dobrodelnost ne pozna meja. Tudi tokrat se je to še kako izkazalo na letošnjem že kar tradicionalnem dobrodelnem sejmu, ki smo ga skupaj z Osnovno šolo Poljane in podružnico Javorje pripravili v telovadnici šole. Obiskovalci so si lahko ogledali kulturni program, ki so ga pripravili učenci šole in se sprehodili po stojnicah z izdelki vzgojiteljic vrtca in učencev šole. Ponudba izelkov je bila pestra, raznolika in za vsakega se je kaj našlo. Na prireditvi so si otroci lahko izmenjali igrače, zbirala pa so se tudi sredstva v obliki hrane za otroke socialno ogroženih družin.
Dogodek je bil dobro obiskan in hvala vsem obiskovalcem za prispevke in doprinos k prijetnemu predprazničnemu vzdušju.

 

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja