Ribice in Pika Nogavičke se zabavajo v matematiki

Tokratno skupno srečanje načrtovanja dejavnosti med skupinama Ribice in Pika Nogavičke smo posvetili dejavnosti iz področja matematike. Strokovne delavke obeh skupin smo za otroke pripravile različne dejavnosti iz področja matematike, ki so bile usmerjene predvem v izziv in zabavo. Otroci so matematiko spoznavali na najrazličnejše načine: v gibanju, glasbi, didaktičnih igrah. Cilj zabavati se in se hkrati učiti, seznanjati se z matematiko je bil dosežen. Otroci so v vseh ponujenih dejavnostih uživali in vztrajali, saj so bile načrtovane za majhne skupine ali pa individualno delo.
S skupno evalvacijo ob zaključku dejavnosti smo ugotovili, da je dopoldan zelo hitro minil, saj so smo se v igrah vsi zabavali.
Na pobudo otrok bo tema naslednjega skupnega srečanja “vozila”. Vsi srečanje že nestrpno pričakujemo, do takrat pa si oglejte nekaj utrinkov iz igre “malih nadebudnih matematikov”.

 

(Skupno 311 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja