Zaključek pri medvedkih

Pripravila vzgojiteljica Barbara Tušek.

Zaključek skupine Medvedki je potekal 17. 6. ob 17. uri popoldne na vrtčevskem igrišču. Vzgojiteljice smo pripravile medvedkov poligon s štirimi postajami. Na vsaki postaji je otrok, ko je opravil nalogo, dobil štampiljko na medvedkovo medaljo. Ko je zbral štiri je sledilo sladko presenečenje. Najprej pa smo se vsi dobro razmigali z gibalno zgodbo. Z dobro ogretimi mišicami so se otroci in njihovi starši lotili premagovanja ovir na poligonu. Otroci so se zavzeto lotili nalog in pridno zbirali štampiljke. Nato pa, ko smo vzgojiteljice prinesle obljubljeno nagrado – vreče bombonov – so se otroci  zavzeto lotili sladkanja in pridno zbirali papirčke. Po sladkanju smo staršem zaplesali še nekaj rajalnih plesov. Sledilo je sproščeno druženje ob bezgovem sirupu, ki smo ga pripravili v skupini. Starši in vzgojiteljice smo poklepetali, otroci pa so se prosto igrali na igrišču na igralih in na poligonu. Druženje je bilo polno dobre volje, sproščeno, igrivo in je lepo zaokrožilo iztekajoče vrtčevsko leto.

 

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)

One thought on “Zaključek pri medvedkih

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja