Druženje “Škratkov” in “Mišk”

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Aleksandra Frelih.

Mesec februar smo pričeli z druženjem. Skupina “Škratki” je obiskala “Miške”, vzgojiteljice pa so jim pripravile gibalno – naravoslovne dejavnosti. Del otrok se je na hodniku razgibaval ob štafetnih igrah, ostali pa so se v igralnici porazdelili po naravoslovnih kotičkih. Raziskovali in igrali so se z različnimi snovmi: s koruzo, pšenico in z mivko; seznanili so se z različnimi tehtnicami in jih z utežmi poskušali uravnovesiti, najbolj zanimiva pa je bila svetlobna kocka, kjer so lahko spreminjali barve ter opazovali zgradbo ljudi in živali.
Ker otroci ob druženjih uživajo in sklepajo nova prijateljstva, bomo z njimi nadaljevali tudi v prihodnje.

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja