Kdo pravi, da jaz gibat’ ne znam?

S tem reklom smo strokovne delavke 1. starostnega obdobja povabile stare starše in otroke na druženje in povezovanje s področja gibanja v okviru projekta Sibmioza giba. To je bil dan s katerim smo želele predramiti mlajše in spomniti starejše, da obstaja nekaj kar jih združuje in to je gibanje. Pripravile smo različne poligone, kjer so se lahko preizkusili v različnih spretnostih. Moto vseh dejavnosti je bilo druženje, sodelovanje in predvsem igra ter širjenje dobre volje. Ob tej priložnosti smo v garderobi vrtca postavili tudi razstavo likovnih izdelkov naših malčkov.
Hvala vsem dedkom in babicam, ki ste si vzeli urico čas in se udeležili dogodka.

(Skupno 173 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja